Katalog firm

Zeus

Nasz zakład usług pogrzebowych świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją uroczystości pogrzebowej. Zeus zajmuje się transportem zmarłych, przygotowaniem do pochówku, oprawą muzyczną pogrzebu. Oprócz tego załatwiamy wszelkie formalności urzędowe, zasiłek pogrzebowy wypłacamy już w 15 minut.

Uroczystości pogrzebowe

ZEUS świadczy usługi pogrzebowe Katowice dla osób każdej wiary. Nasz zakład pogrzebowy już od wielu lat cieszy się zaufaniem wśród klientów. Robimy wszystko, aby standard naszych usług znajdował się na najwyższym poziomie. Pracujemy przy zachowaniu rygorystycznych norm i przepisów.
Mamy szacunek dla zmarłych, a także osób pogrążonych w żałobie. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy, a także fachowe doradztwo. Pomożemy Państwu zdecydować, która forma pochówku będzie dobrym rozwiązaniem. Nasze empatyczne podejście sprawia, że żałobnicy czują się spokojni i bezpieczni. Mogą na nas liczyć zarówno przed i w trakcie uroczystości pogrzebowej, jak i po jej zakończeniu.
Jesteśmy pewni, że spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania. W naszej ofercie znajduje się m.in. całodobowy transport zwłok, przygotowanie zmarłego do pochówku, kremacja zwłok, organizacja oprawy muzycznej, dostarczenie wiązanek i bukietów pogrzebowych, a także wiele więcej. Załatwiamy również wszystkie sprawy urzędowe związane z pogrzebem.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502-759-971


Podobne firmy

A-AAron

Firma AAron oferuje kompleksową obsługę pogrzebów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu jest w stanie zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług. Zapewnia bezstresowe załatwienie spraw i...