Katalog firm

Wekownia

Marka Wekownia to projekt autorstwa Szefów Kuchni łódzkiej restauracji Bawełna. Oferuje duży wybór rzemieślniczych dań obiadowych do podgrzania, które nadają się do jedzenia w domu lub w podróży. Produkty wyróżniają się naturalnym składem i brakiem substancji konserwujących. Dostępne są w sklepie online z dostawą do domu lub odbiorem osobistym.

Zalewajka z ziemniakami

Jeśli szukasz pysznej zupy, jak u babci, to nasza zalewajka z ziemniakami jest idealnym rozwiązaniem. Jest to zupa, której zapach będzie roznosił się po całym domu w trakcie jej odgrzewania. Dodatkowa taka zalewajka jest zdrowa i zawiera wiele potrzebnych kalorii do tego, by można było dobrze funkcjonować przez cały dzień.
Zalewajka z oferty Wekownia jest podawana z ziemniakami oraz z podgrzybkami, które wzmacniają jej smak i aromat. Jest świetnym pomysłem na szybki obiad zarówno na tygodniu, jak i na weekendzie. Jej przygotowanie nie zajmuje zbyt wiele czasu, co jest niewątpliwą cechą tego dania. Bardzo dobrze sprawdza się u każdego, kto nie ma czasu na to, by codziennie robić obiad w kuchni lub jest na tyle zapracowany, że nie ma czasu na zrobienie posiłku.
Dlatego taka zalewajka wraz z podgrzybkami i ziemniakami jest znakomitym sposobem na rozwiązanie problemów z gotowaniem. Można taką zupę swobodnie podgrzać w mikrofali, czy w garnczku. Zupa jest także wysyłana bardzo szybko, by każdy klient dostał ją w jak najkrótszym czasie.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Cenisz sobie wygodę bądź też nie masz czasu nic ugotować? Zapraszamy do najbliższego sklepu po nasze dania mrożone. Firma Jawo jest znanym i cenionym producentem takich dań gotowych jak pierogi, knedl...