Katalog firm

Wekownia

Marka Wekownia to projekt autorstwa Szefów Kuchni łódzkiej restauracji Bawełna. Oferuje duży wybór rzemieślniczych dań obiadowych do podgrzania, które nadają się do jedzenia w domu lub w podróży. Produkty wyróżniają się naturalnym składem i brakiem substancji konserwujących. Dostępne są w sklepie online z dostawą do domu lub odbiorem osobistym.

Gotowe obiady w słoikach

Nie w każdym domu mieszkańcy mają czas przygotować obiad dla całej rodziny. Nie oznacza to jednak, że jedyną alternatywą jest jedzenie niezdrowych dań na wynos. Zamiast tego można kupić gotowe obiady w słoikach, które oferuje Wekownia.
Wekownia jest pomysłem restauracji Bawełna, która w związku z pandemią doświadczyła poważnych problemów natury finansowej. Zaczęła zatem sprzedawać różnego rodzaju dania w słoikach, które szybko zyskały fanów w całej Łodzi. Dania te są bardzo różne i często są to typowe dania obiadowe z polskich stołów, takie jak bigos, pasztet. Wekownia sprzedaje także zupy i kremy, między innymi barszcz, żurek, krem z dyni.
W ofercie można znaleźć wiele konfitur, soków i przysmaków takich jak kimchi z ananasa. Ten szeroki wybór jest jednym z powodów dla którego Wekownia szybko stała się faworytem dla wielu osób. Dodatkowym plusem są rozsądne ceny, szybka dostawa, a także niepowtarzalny smak każdego zamówionego dania. Wekownia to zatem najlepszy wybór gdy ktoś pragnie zamówić gotowe obiady w słoikach.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Cenisz sobie wygodę bądź też nie masz czasu nic ugotować? Zapraszamy do najbliższego sklepu po nasze dania mrożone. Firma Jawo jest znanym i cenionym producentem takich dań gotowych jak pierogi, knedl...