Katalog firm

Sowa

Jeśli planują Państwo inwestycję w energooszczędne systemy ogrzewające, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sowa to firma, która stawia na rozwiązania proekologiczne. Polecamy funkcjonalne pompy ciepła, instalacje CO i wiele więcej. Montujemy też systemy wentylacyjne, klimatyzację i odkurzacze centralne. Zapraszamy!

Wentylacja pomieszczeń

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, wykonujemy zaawansowane układy grzewczo-wentylacyjne, wentylacja Łódź to głównym obszar naszych działań. Zajmujemy się także instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, ogrzewania grzejnikowego oraz podłogowego, kotłowni na piece itp. W swojej pracy jesteśmy bardzo precyzyjni, dokładamy starań, aby wykonane przez nas instalacje były niezawodne, wydajne i jednocześnie ciche.
Sprzedajemy centrale wentylacyjne wyposażone w rekuperator, możemy doradzić też w kwestii kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła, na które można otrzymać dofinansowanie. Możemy w Państwa imieniu dopełnić wszelkich formalności w przypadku decyzji o skorzystaniu z takich dodatkowych pieniędzy.
Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i dużymi firmami. Staramy się dbać o środowisko naturalne, dlatego w naszej pracy stawiamy nie tylko na oszczędność, ale również ekologię. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy, działamy na terenie Łodzi oraz okolic, gwarantujemy fachowe doradztwo.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Firma Elektro Klima oferuje swoim klientom urządzenia do centralnego odkurzania, klimatyzacji jak również systemy monitorujące czy alarmowe. Firma zajmuje się zarówno projektowaniem jak i sprzedażą i...