Katalog firm

Sowa

Jeśli planują Państwo inwestycję w energooszczędne systemy ogrzewające, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sowa to firma, która stawia na rozwiązania proekologiczne. Polecamy funkcjonalne pompy ciepła, instalacje CO i wiele więcej. Montujemy też systemy wentylacyjne, klimatyzację i odkurzacze centralne. Zapraszamy!

Rekuperacja

Zastanawiasz się nad zakupem urządzenia, jakie pozwoli ci w dużo bardziej korzystniejszy sposób zadbać o wilgotność czy jakość powietrza? Zatem dowiedz się, czym są rekuperatory w Łodzi które posiada coraz więcej osób. Oczywiście idealnie sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie w pierwszej kolejności zależy nam nie tylko na oczyszczaniu samego powietrza, lecz zadbaniu o wilgotność względnie odzyskanie i wykorzystanie odzyskanej energii cieplnej.
EKO-Sowa to firma która już niejednokrotnie wybierała rekuperatory w Łodzi dla swoich potencjalnych i ewentualnych klientów, co za tym idzie cechuje ją odpowiednie w tym aspekcie doświadczenie. Stworzy ona dla nas optymalny system, jakiego działanie pozwoli przede wszystkim na czerpanie korzyści wynikających z czystego powietrza.
Zakładajmy zawsze, iż rekuperatory Łódź wybierze dla nas wspomniana firma, jaka zadba o każdy aspekt ich funkcjonalnego zastosowania, możliwości które generują oraz dostosuje w kontekście jasno określonego miejsca gdzie mają znaleźć wykorzystanie.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Firma Elektro Klima oferuje swoim klientom urządzenia do centralnego odkurzania, klimatyzacji jak również systemy monitorujące czy alarmowe. Firma zajmuje się zarówno projektowaniem jak i sprzedażą i...