Katalog firm

Sowa

Jeśli planują Państwo inwestycję w energooszczędne systemy ogrzewające, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sowa to firma, która stawia na rozwiązania proekologiczne. Polecamy funkcjonalne pompy ciepła, instalacje CO i wiele więcej. Montujemy też systemy wentylacyjne, klimatyzację i odkurzacze centralne. Zapraszamy!

Montaż klimatyzacji

Działająca ponad 11 lat w branży instalacyjnej firma Eko-Sowa zaprasza do współpracy klientów prywatnych, deweloperów i przedsiębiorców z całego województwa łódzkiego. Dysponuje szeroką ofertą energooszczędnych rozwiązań poprawiających komfort życia zarówno w domu, jak i w miejscu pracy.
Systemy grzewcze, wentylacyjne czy uszczelniające stanowią tylko niewielką jej część. Firma nie tylko wykonuje projekty, ale także zajmuje się montażem instalacji wodno kanalizacyjnych, rekuperatorów i odkurzaczy centralnych. Oferuje ponadto docieplanie budynków lub ich części. Przywiązując dużą wagę do ochrony środowiska proponuje ekologiczne produkty, które pozwalają oszczędzać energię i obniżyć koszty jej zużycia.
Zapewnia doradztwo na każdym etapie współpracy i usługi serwisowe. Projektowanie kolektorów słonecznych, docieplanie metodą wdmuchiwania celulozy, profesjonalny montaż klimatyzacji i nie tylko. Dane kontaktowe, a także dodatkowe informacje na temat działalności firmy znajdują się na stronie http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/klimatyzacja/.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Firma Elektro Klima oferuje swoim klientom urządzenia do centralnego odkurzania, klimatyzacji jak również systemy monitorujące czy alarmowe. Firma zajmuje się zarówno projektowaniem jak i sprzedażą i...