Katalog firm

PPHU Ład

ŁAD to firma, która już od ponad dwudziestu lat znajduje się na rynku. Warto podjąć z nami współpracę, ponieważ jesteśmy solidną oraz rzetelną firmą, która poważnie podchodzi do każdego zlecenia. Wykonujemy usługi ogrodnicze na terenie całego miasta, jak również w jego bliskich okolicach. Zapraszamy do kontaktu.

Usługi ogrodnicze

Piękny i zadbany ogród to marzenie każdego z nas. W otoczeniu naszego domu chcemy czuć się dobrze, spędzać czas w przyjaznej atmosferze oraz mieć dostęp do cieszącej oko przyrody, która doskonale wpływa na nasze samopoczucie. Jednak w dzisiejszych czasach mało kto ma czas, aby samodzielnie dokonywać prac porządkowych we własnym ogrodzie czy na podwórku.
Z pomocą przychodzi nasza firma, która działa na polskim rynku już od ponad 20 lat. Zajmujemy się pielęgnacją terenów zielonych, a w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. To bardzo ważne, aby znaleźć profesjonalną firmę, która zajmie się naszym ogrodem. Każde usługi ogrodnicze Łódź traktują każde zlecenie na poważnie.
Dobieramy plan działania bezpośrednio i indywidualnie do każdego klienta. W naszych działaniach stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów. Mamy w naszej ofercie sprzęt najwyższej jakości, który spełnia wszelkie normy i przepisy. A nasz zespół może poszczycić się dużym doświadczeniem w kwestii wykonywanie prac ogrodowych.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357