Katalog firm

Foto24.com.pl

Foto24 zajmuje się profesjonalną fotografią oraz filmowaniem ludzi, a także miejsc, przedstawionych w wyjątkowy sposób dzięki pasji i zaangażowaniu profesjonalisty. Działającej w Łodzi, prężnie rozwijającej się firmie, zakres usług jest dostępny zarówno dla osób prywatnych jak i również firm oraz instytucji. Oprócz profesjonalnego sprzętu do wykonywania zdjęć oraz kręcenia filmów istnieje możliwość wypożyczenia fotobudki, która w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością.

Sesje ślubne

W województwie łódzkim jest wiele ofert fotografii ślubnej, ale czy każda z nich może spełniać nasze oczekiwania? A przede wszystkim oczekiwania świeżych małżonków, którzy chcą zapamiętać ten moment wyjątkowo i w każdym najpiękniejszym szczególe tego wyjątkowego dnia uwieczni fotografia ślubna Łódź.
Ofert jest wiele, ale firma Foto24 jest wyjątkowa pod tym względem. Daje ona nie tylko świetne zdjęcia, dzięki sprzętowi wysokiej jakości, ale przede wszystkim usługę fotografii ślubnej na najwyższym poziomie. W ofercie mamy nie tylko rolę fotografa, ale również filmowanie w wysokiej rozdzielczości oraz możliwość wynajęcia wyjątkowej atrakcji, jaką jest fotobudka. Rozwinięte predyspozycje, które mogą nam zaproponować są okazją do zorganizowania w łatwy i szybki sposób kilku atrakcji na raz bez podpisywania kilku umów, co może być kłopotliwe, zważając na ilość rzeczy do załatwienia w czasie organizacji atrakcji weselnych.
Musimy jednak mieć w głowie, że fotografia ślubna zostanie z nami do końca życia, a także, że nasza rodzina będzie posiadała ją w swoim albumie. Czyż nie zależy nam na tym, aby była idealna? Właśnie taką fotografię ślubną chcemy... idealną, bez skazy, ukazującą miłość i prawdziwe emocje oraz uczucia. Chcemy, aby najbliżsi nas zapamiętali takich jak na fotografii. Dlatego wybór dobrego, ba najlepszego fotografa gra w tym momencie bardzo ważną rolę. Oferta naszej firmy Państwa nie rozczaruje, gwarantujemy.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610