Katalog firm

Studio Firanowe

Dzięki naszej firmie będziecie mieli w domu najpiękniejsze okna. Oferujemy Wam kompleksową obsługę w zakresie aranżacji okien. Nasi specjaliści chętnie doradzą Wam jak Wasze okna będą najlepiej wyglądały. Potem dobiorą dla Was odpowiednie produkty, aby te okna przyozdobić. Na samym końcu oferujemy montaż wszystkiego w domu klienta.

Aranżacje okienne

Usługa studiofiranowe.com reprezentuje na rynku internetowym olsztyńskie przedsiębiorstwo Studio Firanowe. Zajmuje się ono tworzeniem unikatowych aranżacje Olsztyn okiennych, które zadowolą nawet największego krytyka. Strona informuje o możliwości wynajęcia konsultantów i pracowników mających pomóc w tworzeniu aranżacji.
Prezentuje też szeroką ofertę firmy, w skład której wchodzą firany, karnisze, zasłony, rolety oraz żaluzje okienne. Część znajdujących się w tym spisie produktów pochodzi z kolekcji uznanych domów modowych lub projektantów. Obecność tak luksusowych towarów świadczy o charakterze firmy Studio Firanowe i gwarantuje jej pełny profesjonalizm. Ciekawą zakładką jest instrukcja wymiarowania okna, która zawiera porady jak samodzielnie i co najważniejsze prawidłowo zwymiarować swoje okno.
Obecność podobnej instrukcji na stronie świadczy o profesjonalizmie właścicieli firmy i ich głębokiej trosce o komfort potencjalnych klientów przedsiębiorstwa. Niweluje to też możliwość zaistnienia przykrych dla obu stron pomyłek.

Kontakt

Ulica: Polna 1a/21

Kod: 10-686

Miejscowość: Olsztyn

http://www.studiofiranowe.com/

E-mail: studiofiranowe@onet.pl

Tel.: 609-310-993